Blockchaini põhjal teenuste arendus

Ettevõtete ja riiklike vajaduste jaoks

Blokchain, seal kus kohaldatav, aitab kaasa uusi lahendusi, mis loovad eelnevate tehnoloogiate ees konkurentsieeliseid. See puudutab kõiki piirkondi, mis hõlmavad õigusi, turvalisust, omandiõiguse tõendust ja volituse küsimusi. See võimaldab Teil luua usaldusväärse õhkkonna, turvatunde ja läbipaistvuse nendes valdkondades, kus see varem osutus võimatuks. Blockchaini kulud, oma lihtsuse ja optimeerimituse tõttu, on klassikalistest kuludest palju väiksemad.

Blockchaini põhilised omadused

Mida saab kasutada ka oma toodetes

Hajutatus

Kõikide andmete täielik koopia on talletud suvalisse arvu sõltumatutesse andmesideseadmetesse, mis tagab kaitse küberrünnakute ja küberhäirete eest.

Läbipaistvus

Erinevalt klassikalisest süsteemidest, kõiki muudatusi ja andmesalvetuste lisamist saab Blockchainis jälgida iga kasutaja.

Usaldus

Süsteemid, mis põhinevad Blockchaini tehnoloogiatel lubavad kasutajatevaheliste tehingute läbiviimist, sõltumata nende vahelise usalduse tasemest.

Tsensuurivabadus

Mitte keegi, sealhulgas arendajad ise, ei ole võimeline keelata Blockchaini kasutamist poliitilistel, majanduslikel või muudel põhjustel.

Miks kasutada blockchaini

Serverite ja veebilehtede turvalisuse suurendamine

Serverite ja veebilehtede turvalisuse suurendamine

Lubamatute muudatuste tegemise eest kaitsmine

Lubamatute muudatuste tegemise eest kaitsmine

Digitaalse või füüsilise vara omandiõiguse tõendamine

Digitaalse või füüsilise vara omandiõiguse tõendamine

Asjade Interneti ja 'targa kodu' süsteemi juhtimine

Asjade Interneti ja "targa kodu" süsteemi juhtimine