Kaevandamise riistvara

Tehingute töötlemissüsteemid SHA-256 ja Scrypt algoritmide põhjal

HashCoins tegeleb kaevandusseadmete tootmisega alates aastast 2013. HashCoinsi tarkvara-riistvara kogumid kasutavad ASIC kiipe krüptovaluuta kaevandamiseks, mis omakorda põhinevad SHA-256 ja SCRYPT algoritmitel. Osa seadmetest on tehtud "standard" GPU-kiipide vahendusel. Alates 2015 aastast pakub HashCoins riistvara lahendusi ainult äriklientidele, kuna enamus loodavatest riistvaralahendustest lähevad HashCoins enda vajaduste katmiseks.

Mobiilne Andmekeskus

Kõikehõlmav ärilahendus

Mobiilne Andmekeskus on kompaktne andmekeskus majutatud standardsuurusega veokonteinerisse. Sõltuvalt tellija soovidest paigaldatakse konteinerisse SHA-256 või SCRYPT seadmed. Mõningatel juhtudel võib paigaldada mõlemat tüüpi seadmed korraga.

Olenevalt geograafilisest paigutusest ja ülesande nõuetest saab kasutada kas õhujahutust, klassikalist või faasimuutustega vedelikjahutust. Teenused, mis seisnevad paigaldamises, konfigureerimises ja hilisemas hoolduses teostatakse ettevõtte inseneride poolt.

Konteinerite tarnimine määratud ladustamiskoht toimub kliendi poolt.

SCRYPT ASIC

Uue generatsiooni kiip

HashCoins äriühing koos partneritega arendab paljutõotavat ASIC kiipi uue põlvkonna SCRYPT algoritmil. Praegu on ette valmistatud tehniline dokumentatsioon ja näidiseksemplari loomine on töös. Kiip on tehtud 16nM tehnoloogia alusel, ning suurendab oluliselt seadmete võimsust ja vähendab energiatarvet.

Esimene kiibide partii ilmub 2017 aasta esimeses kvartalis. Samal ajal hakkavad investorid kätte saama valmisseadmeid antud kiibiga.